Aktualności Centrum Okulistycznego Artlife

Laserowa korekcja wzroku - jak zmienia życie?

15-03-2019

Laserowa korekcja wzroku - jak zmienia zycie?Dostrzeganie szczegółów, których wcześniej nie zauważaliśmy oraz komfort, którego nie znaliśmy. Po zabiegu laserowej korekcji wzroku życie nabiera nowego wymiaru i… nowych barw. Bo dobry wzrok jest czymś, o czym marzy każdy, kto zmaga się z jakąkolwiek wadą. Jak laserowa korekta wzroku może zmienić życie? Bardzo, a przekonali się o tym Ci, którzy zdecydowali się na zabieg.

„Jeśli ktoś jeszcze nie wierzy w cuda, to powinien zacząć, bo takie cuda się dzieją. Z -11D nie zostało nic, z -12,5D zostało -1. Badanie 2 tygodnie po zabiegu wykazało wyniki lepsze niż były zakładane. Ja widzę!” – napisała kilka miesięcy po zabiegu w klinice ArtLife Anita.

Wstajesz z łóżka i widzisz godzinę na zegarze. Dostrzegasz z daleka numer nadjeżdżającego autobusu. Bez problemu uprawiasz każdy sport, jaki tylko sobie wymyślisz. Nie musisz martwić się o parujące okulary podczas deszczowej pogody. W podróży możesz zapomnieć o niewygodach okularów czy soczewek. Dostrzegasz każdy szczegół. Po prostu widzisz, a Twoje życie staje się bardziej komfortowe i wyraziste, bo masz to, co najważniejsze – dobry wzrok.

„Jestem 2 miesiące po korekcji metodą SBK LASIK. Wada -12D, plus spory astygmatyzm, wiek 45 lat. Niemożliwe, ale obecnie moja ostrość wzroku jest idealna, pozostał nieznaczny astygmatyzm w jednym oku. Szkoda, że nie zdecydowałam się wcześniej na zabieg!” – pisze Joanna, pokazując, że z pewnymi decyzjami po prostu nie warto czekać.

W swojej opinii zgadza się z nią także Agata: „Polecam wszystkim "okularnikom", aby jak najszybciej zdecydowali się na laserową korektę oczu. Kilka chwil, a człowiek wstaje z łóżka zabiegowego i widzi... Moja wada to -4,75D oraz -4,5D. Teraz jestem już trzeci tydzień po zabiegu i czuję się znakomicie. Budzę się rano, otwieram oczy i widzę godzinę na zegarze! Fantazja ;) Tego się nie da opisać słowami, to trzeba zrobić i przekonać się samemu.”

Tak właśnie zrobił Radek, który początkowo zdecydował się na zabieg tylko na jedno oko. Wrócił, bo już wtedy wiedział, jak bardzo może zmienić się życie po laserowej korekcji wzroku. „Miesiąc po zabiegu na jedno oko, wróciłem do kliniki na zabieg na drugą "patrzałkę". Efektem zabiegu były łzy ze szczęścia i wzruszenia następnego dnia przed kontrolą. Jeżeli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości to zachęcam przyjść i popatrzeć na twarze zadowolonych ludzi na kontroli dzień po zabiegu. Decyzja o wykonaniu laserowej korekcji wzroku to jedna z najlepszych jaką w życiu podjąłem.”Laserowa korekcja wzroku - jak zmienia zycie_2?

Wątpliwości? Jeśli nadal je masz, zapytaj naszego lekarza za pomocą formularza w zakładce ZAPYTAJ LEKARZA lub dowiedź się, jak wygląda leczenie w naszym Centrum, korzystając z formularza w zakładce KONTAKT. Chcesz wiedzieć, czy laserowa korekcja wzroku u Ciebie jest możliwa, wypełnij ONLINE Kwestionariusz wstępnej kwalifikacji. Jeżeli jesteś gotów spotkać się z lekarzem i dowiedzieć się, jaki będzie efekt zabiegu korekcji Twojej wady wzroku, zadzwoń i umów się na badanie kwalifikacyjne do laserowej korekcji wzroku.

Powrót