Oferta Centrum Okulistycznego Artlife

Centrum Okulistyczne ArtLife

- laserowa korekcja wad wzroku
- ortokorekcja, twarde soczewki kontaktowe
- plastyka powiek
- drobne zabiegi okulistyczne
- laserowe leczenie rogówki

Usługi Centrum Okulistycznego ArtLife w Gdańsku

Laserowa korekcja wzroku -Centrum Okulistyczne ArtLife

Laserowa korekcja wzroku

Laserowa korekcja wzroku / korekta wad wzroku laserem jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych metod korekcji krótkowzroczności, dalekowzroczności i astygmatyzmu, takich jak okulary czy soczewki kontaktowe, co więcej: daje pacjentom nieporównywalnie wyższe poczucie komfortu i jakości życia.

Badania kwalifikacyjne - Centrum Okulistyczne ArtLife

Badanie kwalifikacyjne

O zakwalifikowaniu do zabiegu laserowej korekcji wady wzroku decydują wyniki badania kwalifikacyjnego. Podczas takiego spotkania lekarz bada grubość rogówki oraz dokładne wartości wady i indywidualne cechy oka. Rozpoznane parametry przed zabiegiem są wprowadzane do lasera.

Badania kwalifikacyjne - Centrum Okulistyczne ArtLife

Ortokorekcja, twarde soczewki kontaktowe

Specjalistyczne (twarde, sztywne) soczewki kontaktowe są rozwiazaniem dla osób z wysokimi wadami wzroku, astygmatyzmem czy stożkiem rogówki.  Ortokorekcja to odwracalna, niechirurgiczna metoda korygowania krótkowzroczności sztywnymi ortosoczewkami, która jest alternatywą dla laserowej korekcji wzroku oraz kontroli krótkowzroczności u dzieci i młodych osób.

Specjalistyczne badania okulistyczne - Centrum Okulistyczne ArtLife

Specjalistyczne badanie okulistyczne

Jeśli odczuwacie Państwo dolegliwości związane z oczami lub zauważycie pogorszenie wzroku, zachęcamy do skorzystania ze specjalistycznego badania okulistycznego w naszym Centrum.

Plastyka powiek - Centrum Okulistyczne ArtLife

Plastyka powiek

Plastyka powiek górnych sprawia, że wizerunek osoby zasmuconej czy zmęczonej znika dzięki usunięciu zbędnych fragmentów skóry. Wymagające operacji plastycznej powieki mogą też powodować tak zwane widzenie boczne lub uszkodzenie obwodowe, uciążliwe i przykre w konsekwencjach zaburzenia widzenia.

Drobne zabiegi okulistyczne - Centrum Okulistyczne ArtLife

Drobne zabiegi okulistyczne

Drobne zabiegi okulistyczne dotyczą zmian skórnych w okolicach oczu i na powierzchni gałki ocznej. Aby skonsultować potrzebę wykonania zabiegu, jego szczegóły i przebieg, umów się na badanie kwalifikacyjne do zabiegu okulistycznego.

Laserowe leczenie rogówki - Centrum Okulistyczne ArtLife

Laserowe leczenie rogówki PTK

Fotokeratektomia terapeutyczna (PTK) - Photo Therapeutic Keratectomy jest zabiegiem dla pacjentów z nieprawidłowościami rogówki (mogą powodować niezborność nieregularną), zmętnieniami rogówki, bliznami (pourazowymi, zapalnymi, po usunięciu ciał obcych), zwyrodnieniami i dystorfiami rogówki.