Oferta Centrum Okulistycznego Artlife

Centrum Okulistyczne ArtLife

- laserowa korekcja wad wzroku
- leczenie stożka rogówki - cross-linking
- plastyka powiek
- drobne zabiegi okulistyczne
- laserowe leczenie rogówki

Usługi Centrum Okulistycznego ArtLife w Gdańsku

Laserowa korekcja wzroku -Centrum Okulistyczne ArtLife

Laserowa korekcja wzroku

Laserowa korekcja wzroku - korekta wad wzroku laserem - jest metodą korekcji krótkowzroczności, dalekowzroczności i astygmatyzmu tak samo jak okulary czy soczewki kontaktowe.

Badania kwalifikacyjne - Centrum Okulistyczne ArtLife

Badanie kwalifikacyjne

O zakwalifikowaniu do zabiegu laserowej korekcji wady wzroku decydują wyniki badania kwalifikacyjnego. Podczas takiego spotkania lekarz bada grubość rogówki oraz dokładne wartości wady i indywidualne cechy oka. Rozpoznane parametry przed zabiegiem są wprowadzane do lasera.

Zabieg sieciowania rogówki oka – Cross-Linking (CXL)  - Centrum Okulistyczne ArtLife

Zabieg sieciowania rogówki oka – Cross-Linking -CXL

Zabieg sieciowania rogówki oka – Cross-Linking -CXL zwiększa szansę na pozytywny wynik kwalifikacji do laserowej korekcji wzroku u osób, które wcześniej zostały zdyskwalifikowane z powodu stożka rogówki.

Specjalistyczne badania okulistyczne - Centrum Okulistyczne ArtLife

Specjalistyczne badanie okulistyczne

Jeśli odczuwacie Państwo dolegliwości związane z oczami lub zauważycie pogorszenie wzroku mamy w ofercie specjalistyczne badanie okulistyczne.

Plastyka powiek - Centrum Okulistyczne ArtLife

Plastyka powiek

Plastyka powiek górnych polega na usunięciu nadmiaru skóry powiek. Zwiotczała skóra powiek górnych może powodować zaburzenie widzenia bocznego.

Drobne zabiegi okulistyczne - Centrum Okulistyczne ArtLife

Drobne zabiegi okulistyczne

Drobne zabiegi okulistyczne dotyczą zmian skórnych w okolicach oczu i na powierzchni gałki ocznej. Skonsultować potrzebę wykonania zabiegu, jego szczegóły i przebieg mozna na badaniu kwalifikacyjnym do zabiegu okulistycznego.

Laserowe leczenie rogówki - Centrum Okulistyczne ArtLife

Laserowe leczenie rogówki PTK

Fotokeratektomia terapeutyczna - PTK - Photo Therapeutic Keratectomy jest zabiegiem dla pacjentów z nieprawidłowościami rogówki, które mogą powodować niezborność nieregularną, być zwiazanymi ze zmętnieniami rogówki, bliznami (pourazowymi, zapalnymi, po usunięciu ciał obcych), zwyrodnieniami i dystorfiami rogówki.