Aktualności Centrum Okulistycznego Artlife

Gdańsk - miejscem wypoczynku

14-04-2014

Dla naszych pacjentów, którzy korzystają z usługi gwarancji noclegu, przygotowaliśmy ofertę dodatkowych atrakcji jakie niesie ze sobą morski Gdańsk.

Mają Państwo do wyboru rezerwację doby hotelowej w dwóch hotelach - Hotel Dal (jak dotychczas) oraz Hotel Golden Tulip.

Hotel DAL położony jest tuż przy pasie nadmorskim, obok malowniczego Parku Reagana, w odległości 10 minut drogi piechotą od naszego Centrum.

Na podstawie rezerwacji i potwierdzenia pokoju przez Centrum Okulistyczne ArtLife cena za pobyt w hotelu DAL będzie niższa o 10%, niż w Cenniku na stronie hotelu.

Hotel Golden Tulip położony jest w odległości 5 minut jazdy od naszego Centrum, tuż przy plaży w Jelitkowie, otoczony bujną zielenią nadmorskich lasów. Pokoje posiadają aneksy kuchenne.

Zachęcamy do obejrzenia galerii na stronie Hotelu Golden Tulip.

W ramach noclegu w Golden Tulip goście mają swobodny dostęp do:

  • Strefy wellness (basen, sauna sucha i parowa, jaccuzzi),
  • Hali garażowej oraz parkingu naziemnego,
  • Internetu wi fi,
  • Pokoju zabaw dla dzieci (wewnątrz obiektu),
  • Placu zabaw dla dzieci (na zewnątrz).

Pacjenci po laserowej korekcji wzroku, którym do miesiąca po zabiegu zabrania się korzystania z sauny oraz basenów, nie mogą korzystać ze strefy wallness, ale ich osoby towarzyszące mogą cieszyć się wypoczynkiem korzystając z dodatkowych atrakcji.

W okresie poza sezonem koszty noclegu za jedną dobę (nie różnią się w obu hotelach) dla 1 lub 2 osób, są całkowicie odejmowane od kosztu zabiegu na obu oczach.

Latem Gdańsk, jak i całe trójmiasto zamienia się w kurort co niesie za sobą podwyższenie ceny doby hotelowej w hotelu Golden Tulip. Centrum Okulistyczne w okresie sezonu letniego tj 01.06.-12.09. pokrywa koszty noclegu w tym hotelu do ceny standardowej.

Korzystając z Hotelu Dal goście z naszego Centrum nie ponoszą dodatkowych kosztów w sezonie letnim, natomiast w Hotelu Golden Tulip dopłaca się różnicę sezonowej ceny w wysokości 120 zł niezależnie od pokoju 1 lub 2 osobowego.

Na naszych pacjentów czeka pokój jedno, lub dwuosobowy na jedną dobę. Warunkiem gwarantowanego noclegu jest potwierdzenie przyjazdu na badanie i zabieg w procedurze jednodniowej 3 dni przed terminem.

Powrót