Centrum okulistyczne Artlife - procedura jednodniowa. Laserowa korekcja wzroku.

Centrum Okulistyczne ArtLife

Laserowa korekcja wad wzroku

- badanie kwalifikacyjne i zabieg w tym samym dniu
- kwalifikacja i nocleg w cenie zabiegu
- rezerwacja noclegu

Centrum okulistyczne Artlife - procedura jednodniowa. Kwestionariusz kwalifikacji do zabiego lasrowej korekcji wzroku.

Procedura jednodniowa

Jeden dzień odmieni Twoje życie!
W czasie wakacji, wyjazdu służbowego, czy pobytu u rodziny, możesz pozbyć się wady wzroku na zawsze.

Od początku 2009 roku, jako nieliczni w Polsce, oferujemy badanie kwalifikacyjne oraz zabieg laserowej korekcji wzroku w procedurze jednodniowej. Na badanie i zabieg JEDNEGO dnia decyduje się ponad 90% zgłaszających się osób.

Koszt badania kwalifikacyjnego (200 złotych) w procedurze jednodniowej odejmiemy od ceny zabiegu na oboje oczu.

Wystarczy zadzwonić lub wysłać e-mail i umówić się na jednodniową procedurę. Otrzymasz na adres e-mail szczegółowe informacje odnośnie przygotowań do procedury i jej przebiegu.

Jeśli nosisz soczewki kontaktowe pamiętaj, aby nie używać ich minimum 7 dni przed zabiegiem laserowej korekcji wzroku.

W dniu procedury jednodniowej przyjeżdżasz na umówioną godzinę na badanie kwalifikacyjne, które trwa około godziny. Po kilkugodzinnej przerwie (minimum 4 godziny - czas na zwężenie źrenic) wracasz na zabieg o ustalonej porze i spędzasz w Centrum około godziny (przygotowanie do zabiegu, zabieg około 15 minut, odpoczynek po zabiegu). Następnego dnia po zabiegu metodą SBK LASIK (metoda jest wykonywana u ponad 90% osób) odbędzie się do południa badanie kontrolne trwające około 15 minut. Po zabiegu inną metodą (mniej, niż 10% takich zabiegów) badanie kontrolne odbędzie się po tygodniu.

Propozycja noclegu

Osobom spoza Trójmiasta, które zdecydują się na zabieg laserowej korekcji wzroku w procedurze jednodniowej, rezerwujemy nocleg w Hotelu DAL lub w Hotelu Arena Expo w pokojach jedno lub dwuosobowych.

Hotel DAL położony jest tuż przy pasie nadmorskim, obok malowniczego Parku imienia Ronalda Reagana, blisko plaży (15 minut drogi piechotą). Wszystkie pokoje Hotelu Dal wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, TV-Sat, telefon oraz bezprzewodowe łącze internetowe. Hotel Dal znajduje się w odległości 10 minut drogi piechotą od naszego Centrum.

Hotel Arena Expo to nowo powstały hotel znajdujący się w sąsiedztwie (400m) od Stadionu Energa Gdańsk. Hotel usytuowany jest w odległości 10 minut jazdy od naszego Centrum. Przy hotelu znajduje się duży parking. Pokoje są klimatyzowane, wyposażone  łazienkami z przysznicem, telewizorem oraz darmowym dostępem do Internetu.

W przypadku zakwalifikowania do laserowej korekcji wzroku i podjęcia decyzji o poddaniu się zabiegowi, koszt pobytu w hotelu za jedną dobę odejmiemy przy zapłacie za zabieg na obu oczach na podstawie rachunku z hotelu (do wglądu).

Dla pacjentów i osób towarzyszących chcących skorzystać z usług wymienionych hoteli, podczas przyjazdu do nas lub chęci pozostania dłużej, niż na jeden nocleg (procedura jednodniowa), na podstawie rezerwacji dokonanej przez Centrum Okulistyczne ArtLife cena za pobyt będzie niższa od ceny znajdującej się w cenniku hotelu.

bez zbędnej straty czasu * komfortowo i bezpiecznie

Zarejestruj się już dziś - popraw komfort swojego życia!